International School of Hotel Management

Charakteristika školy

International School of Hotel Management (IHTTI) je jednou z předních švýcarských škol hotelového managementu, která již přes 25 let připravuje studenty na manažerskou kariéru v oblasti mezinárodního pohostinství. Absolventi IHTTI se uplatňují na manažerských pozicích po celém světě. Studijní programy IHTTI jsou založeny na základech světově proslulého švýcarského hotelového managementu spolu s nejnovějšími inovacemi v oboru designu a technologie. Studenti se tak mohou vzdělávat v oblasti mezinárodního hotelového a designového managementu na diplomovém a bakalářském stupni. Škola klade důraz na osobní přístup ke studentům, což skvěle umožňuje malý počet studentů ve tříde. Samozřejmou součástí studia je placená pracovní stáže ve Švýcarsku nebo v zahraničí, přednášky profesionálů z oborutzv. guest lectures, moderní učební metody a mnoho dalšího přispívajícího k Vaší budoucí úspěšné manažerské kariéře.

Všechny studijní programy IHTTI jsou akreditovány Švýcarskou asociací hotelových škol (ASEH). Díky mezinárodním uznáním a akreditacím mohou studenti IHTTI získat tři různé kvalifikace během tří let studia: švýcarskou, britskou i americkou, které jsou významným přínosem pro absolventy na globálním trhu práce.

Proč si vybrat studium na International School of Hotel Management (IHTTI)?

• jednou z předních švýcarských škol hotelového managementu s více než 25letými zkušenostmi v oblasti mezinárodního pohostinství
  • hotelové školy SEG patří k top 10 nejlepším na světě
  • studium v oblasti mezinárodního hotelového a designového managementu
  • malé skupiny studentů ve třidě - důraz na osobní přístup
  • možnost získat tři různé kvalifikace během tří let studia - švýcarskou, britskou i americkou
  • studijní programy založeny na základech světově proslulého švýcarského hotelového managementu spolu s nejnovějšími inovacemi
  • efektivní výuka - guest lectures, moderní učební metody apod.
  • součástí studa je placená pracovní stáž ve Švýcarsku či v zahraničí
  • absolventi se uplatňují na manažerských pozicích po celém světě
  • nádherná lokalita přímo v centru Neuchâtel na pobřeží Neuchâtelského jezera