Swiss College of Hospitality Management

Charakteristika školy

SHML nabízí studentům pregraduální programy zakončené diplomem s možností získat bakalářský titul během jednoletého studia na partnerských univerzitách v Anglii (University of Gloucestershire - Cheltenham campus) nebo v thajském Bangkoku (Sripatum University Bangkok nebo DPU International College). Učební plán SHML je koncipován hoteliéry tak, aby kombinoval nejmodernější základy švýcarského pohostinství s reálným prostředím hotelu. Tento záměr SHML plní perfektně, jelikož výuka probíhá ve třech objektech, které fungují jako boutique hotel otevřený pro hosty v zimním období, hotel a restaurace.

Samozřejmou náplní studia jsou i pracovní stáže (internshipy) ve významných hotelových komplexech i rekreačních střediscích ve Švýcarsku či v zahraničí, díky nimž studenti získávají neocenitelné zkušenosti z praxe pro jejich budoucí kariérní růst. Moderní učebny s technickým vybavením, ubytování v budově školy, tělocvična, fitness centrum, bazén, sauna, pára, zahrady, knihovna, lounge, restaurace, wifi v celém areálu školy - to vše je studentům SHML plně k dispozici.

Zapsat se ke studiu na SHML znamená život, studium a praxi v rámci mnohostranného provozu hotelu a restaurace.

Proč si vybrat studium na SHML?

• SHML je první boutique hotel ve Švýcarsku
  • SHML vlastní a spravují švýcarští profesionálové v oblasti pohostinství a absolventi Lausanne Hotel School
  • studenti SHML studijí, žijí a konají praxi za plného provozu hotelu,který je zároveň kampusem
  • škola je rodinného typu - maximální kapacita je 100 studentů
  • možnost získat bakalářský titul ve spolupráci s partnerskými univerzitami v Anglii a Thajsku
  • učební plán SHML je navržen profesionálními hoteliéry pro dnešní mezinárodní hoteliéry s cílem připravit každého studenta na budoucí kariéru v pohostinství

• osobní přístup učitelů ke studentům
  • úspěšná kombinace akademického vzdělání a praktických zkušenostísloužící reálným zákazníkům
  • možnost získat budoucí pracovní uplatnění v místě konaného internshipu
  • součástí studia jsou pracovní stáže v Švýcarsku nebo v zahraničí
  • nádherná lokalita s bohatým množstvím sportovních a volnočasových aktivit!
  • výborné vybavení školy: moderní učebny, ubytování na škole, fitness, tělocvična, sauna, bazén aj.